Dom Wczasowy MARYNARSKI

KLIMATYCZNY I RODZINNY OŚRODEK WCZASOWY Z TRADYCJAMI I POGODNĄ ATMOSFERĄ, POŁOŻONY TYLKO 300 METRÓW OD PLAŻY, OFERUJE KOMFORTOWE POKOJE I APARTAMENTY, DUŻY ZADBANY OGRÓD, NAJNOWSZY PLAC ZABAW, WIATY GRILLOWE ZE STYLOWĄ WĘDZARNIĄ, STOŁÓWKĘ, INTERNET WIFI I PARKING,

Opis

Dom Wczasowy MARYNARSKI zlokalizowany jest w Darłówku, niecałe 300 metrów od morza i szerokiej, piaszczystej plaży, 500 metrów od portu oraz 3 kilometry od centrum Darłowa. MARYNARSKI  o nowoczesny kompleks trzech budynków, gdzie do Państwa dyspozycji oddajemy różnego typu komfortowe pokoje 2,3,4-osobowe. W ofercie - pokoje standard plus, wyposażone w łazienki, balkony, telewizory, naczynia, sprzęt plażowy oraz apartamenty z łazienkami i wyposażonymi aneksami kuchennymi, balkonami, telewizorami i sprzętem plażowym.

Na terenie ośrodka znajdują się wiaty grillowe dla około 50 osób, stylowa wędzarnia, duży plac zabaw dla dzieci oraz parking. Dodatkowo w naszej jadalni oferujemy codziennie pyszne domowe posiłki - śniadania i obiady.

 

Cennik

Kontakt

*Imię i nazwisko:
*Adres e-mail:
Telefon:
*Zapytanie:
*Podaj kod z powyższego obrazka: