Opis

Baltic Korona Apartamenty to nowoczesne, komfortowo wyposażone i pięknie urządzone apartamenty. W naszym całorocznym kompleksie posiadamy apartamenty dwu i trzy pokojowe, w tym również mieszkania z ogródkami.

Baltic Korona Apartamenty znajduje się w prestiżowym Darłówku, które zachwyca swoją lokalizacją tuż nad Morzem Bałtyckim. Każdy z oferowanych apartamentów zaprojektowany jest indywidualnie,  przez co nie ma dwóch identycznych mieszkań, dodatkowo widok z niektórych okien pozwala ujrzeć marinę jachtową znajdującą się nieopodal. Przy samym obiekcie znajduje się monitorowany parking wraz ze szlabanem. Kamery zamontowane są tak aby cały obiekt spełniał wysokie standardy bezpieczeńśtwa.

Jeżeli planujesz urlop lub wakacje zapraszamy do obiektu Baltic Korona Apartamenty, które dzięki swej różnorodnej ofercie zapewnią wypoczynek, którego nie zapomną Państwo do ponownych wczasów nad polskim Morzem. Widzimy się w Darłówku :)


null


W naszej bogatej ofercie posiadamy dwu i trzy pokojowe apartamenty wśród których znajdą Państwo apartamenty sześcioosobowe i apartamenty czteroosobowe.
Każdy apartament w Baltic Korona Apartamenty posiada balkon lub taras, natomiast apartamenty umiejscowione na parterze posiadają ogródki.
Dodatkowym atutem są monitorowane miejsca parkingowe wliczone w cenę wynajmu.https://www.baltickoron...
34 wyświetlenia w 2024r. Łącznie 75 (od 2023r.)
Apartamenty BALTIC KORONA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu xn--darwko-dxa54d.pl

+48 503 502 915
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00